Quiz Edukacyjny Geografia Dookoła Polski dla dzieci Powiększ

Quiz Edukacyjny Geografia Dookoła Polski dla dzieci

Nowy

Gra Dookoła Polski, jest grą edukacyjna zawierająca podstawowe pojęcia, jak i te bardziej skomplikowane. Gra jest idealna na wieczór z rodziną lub przyjaciółmi. Quiz geograficzny to idealny sposób na poszerzanie wiedzy na temat naszego kraju

Więcej szczegółów

Niedostępny

36,00 zł

Ekspresowa i tania wysyłka

Sprawdzony i pewny towar

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Gra Dookoła Polski, jest grą edukacyjna zawierająca podstawowe pojęcia, jak i te bardziej skomplikowane. Gra jest idealna na wieczór z rodziną lub przyjaciółmi. Quiz geograficzny to idealny sposób na poszerzanie wiedzy na temat naszego kraju. Mogą w nią grać nie tylko dzieci, wbrew pozorom nie jest ona wcale taka prosta, choć stworzona w oparciu o materiał własnie dla nich. Dookoła Polski nie jest też klasycznym quizem, posiada on dodatkowe karty niespodzianki, które bardzo urozmaicają grę. Punkty zbieramy odpowiadając poprawnie na pytania z wylosowanych kart. Brak odpowiedzi skutkuje punktami ujemnymi. Dzięki wyjątkowym dodatkowym kartom "Blokada" oraz "Ratunek" jest grą nietypową pełną niespodzianek!

ZASADY GRY:

Przed rozpoczęciem gry rozdzielamy karty na trzy kupki: "za 2 punkty", "za 1 punkt" i "?". Ustawiamy 4 pionki na starcie, i kolejne 4 na skali otaczającej plansze, z liczbą startową 10 punktów. Każdy z graczy dostaje również po 2 losowe karty oznaczone znakiem zapytania. Następnie losujemy kolejność. Poruszamy się rzucając kostką o tyle pól ile wypadło oczek. W przypadku wejścia na pole oznaczone odbiciem czarnej dłoni gracz po prawej czyta nam pytanie na 1 punkt; oznaczone czerwonym odbiciem za 2 punkty, natomiast na polu oznaczonym znakiem zapytania "?" bierzemy taką kartę nie pokazując jej innym graczom. Za poprawne odpowiedzi otrzymujemy dodatnie punkty (ilość jest napisana na kartach), natomiast na niewłaściwą lub brak odpowiedzi dostajemy punkty ujemne (tyle samo ile dodatnich za poprawną odpowiedź). Punkty liczymy przesuwając pionek po liczydle. Po dotarciu pierwszego pionka do METY kończymy grę (co nie oznacza iż pierwszy zwycięża). Po zakończeniu zliczamy wszystkie punkty. Za każdą kartę oznaczoną znakiem zapytania, która nam pozostała dostajemy jeden punkt, gracz, który pierwszy dotarł do mety dostaje 4 punkty. Zwycięża ten, kto zebrał największą liczbę punktów. W przypadku gdy liczba punktów gracza, podczas gry spadnie do zera kończy on grę.

ZAWARTOŚĆ GRY :

  • plansza
  • 8 pionków
  • 150 kart
  • kostka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Quiz - Ciało człowieka - Alexander

Quiz sprawdzający wiedzę z zakresu budowy i funkcjonowania ciała człowieka

Dlaczego my?

Przekonaj się dlaczego, właśnie u nas warto robić zakupy - tak jak to zrobiły setki innych zadowolonych Klientów

Maciej Strzelbicki - właściciel IVORA.pl

Sprawdzony i pewny towar

Dostępne
Oferowane zabawki i pozostałe towary mamy w magazynie lub w punkcie odbioru (Warszawa Ursynów przy al. KEN) gdzie czekają na wysyłkę. Dzięki temu wysyłka jest bez opóźnień. Gwarantujemy.

Sprawdzone
Wszystkie zabawki i inne towary testujemy przed wysyłką, dzięki czemu kupując u nas możesz być spokojny o jakość zakupionych przedmiotów.

Zawsze udana transakcja

Szybka wysyłka
Paczki wysyłamy każdego dnia, więc możesz być spokojny-a, że przesyłka dojdzie bez zbędnej zwłoki.

100%
Każdy nasz Klient jest zadowolony z zakupu. Dowodem są nasze opinie.

Bezpieczne opakowanie
Zdajemy sobie sprawę, że na drodze pomiędzy nami a Tobą znajduje się firma transportowa. Dlatego ze szczególną starannością pakujemy przesyłki, by doszły do Ciebie zawsze w nienaruszonym stanie

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Faktura VAT
Jesteśmy legalnie działającą, ponadto w 100% Polską firmą, więc do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu lub (na życzenie) faktury VAT.

Pomoc
Po zakupie nie pozostawiamy Klienta samego. Skontaktuj się z nami jeżeli masz problem, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci pomóc.

Rozumiem

Uwaga! Witryna używa plików cookie, w celu sprzedawania najlepszych zabawek w najlepszych cenach. Jak je wyłączyć dowiesz się w polityce cookies.