Naklejka na ścianę DRZEWO Z RAMKAMI NA ZDJĘCIA Powiększ

Naklejka na ścianę DRZEWO Z RAMKAMI NA ZDJĘCIA

Nowy

Świetna naklejka z drzewem oraz ramkami na zdjęcia rodzinne pamiątki. Pekinie się prezentuje na ścianie a dzięki rozłożystości podnosi efekt estetyczny.

Więcej szczegółów

Niedostępny

59,00 zł

Ekspresowa i tania wysyłka

Sprawdzony i pewny towar

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Do wyboru:

  • prawa strona
  • lewa strona- BRAK CYCTATU W TYCH NAKLEJKACH 

W skład zestawu wchodzi arkusz o wymiarach 90 x 60 cm
Arkusz zabezpieczony jest folią ochronną
Wymiary naklejki po rozłożeniu : 228 x 170 cm
Naklejka jest dwustronna tzn. można ją nakleić tak aby konar był z lewej strony a gałęzie rozchodziły się na prawo lub aby Konar był z prawej strony a gałęzie rozchodziły się na lewo.
Naklejka jest wykonana z wysokiej jakości matowej foli PCV. Na arkuszu znajduje się gotowy projekt, który ułatwia aplikację naklejek. Naklejki wysyłane są w tubach, dzięki temu są zabezpieczone na czas transportu. Naklejki można naklejać na różnych powierzchniach tj: ściany, podłogi, szyby meble.
Należy zawsze pamiętać, aby powierzchnia, na którą jest naklejana naklejka była gładka, czysta i sucha. Naklejki wykonane w żywych nasyconych kolorach, projekty wykonane z dbałością o detale.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Naklejki świąteczne witraże

Naklejki świąteczne witraże mikołaj z saniami oraz reniferami. Piękne detale dodają urokowi naklejką.

Dlaczego my?

Przekonaj się dlaczego, właśnie u nas warto robić zakupy - tak jak to zrobiły setki innych zadowolonych Klientów

Maciej Strzelbicki - właściciel IVORA.pl

Sprawdzony i pewny towar

Dostępne
Oferowane zabawki i pozostałe towary mamy w magazynie lub w punkcie odbioru (Warszawa Ursynów przy al. KEN) gdzie czekają na wysyłkę. Dzięki temu wysyłka jest bez opóźnień. Gwarantujemy.

Sprawdzone
Wszystkie zabawki i inne towary testujemy przed wysyłką, dzięki czemu kupując u nas możesz być spokojny o jakość zakupionych przedmiotów.

Zawsze udana transakcja

Szybka wysyłka
Paczki wysyłamy każdego dnia, więc możesz być spokojny-a, że przesyłka dojdzie bez zbędnej zwłoki.

100%
Każdy nasz Klient jest zadowolony z zakupu. Dowodem są nasze opinie.

Bezpieczne opakowanie
Zdajemy sobie sprawę, że na drodze pomiędzy nami a Tobą znajduje się firma transportowa. Dlatego ze szczególną starannością pakujemy przesyłki, by doszły do Ciebie zawsze w nienaruszonym stanie

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Faktura VAT
Jesteśmy legalnie działającą, ponadto w 100% Polską firmą, więc do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu lub (na życzenie) faktury VAT.

Pomoc
Po zakupie nie pozostawiamy Klienta samego. Skontaktuj się z nami jeżeli masz problem, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci pomóc.

Rozumiem

Uwaga! Witryna używa plików cookie, w celu sprzedawania najlepszych zabawek w najlepszych cenach. Jak je wyłączyć dowiesz się w polityce cookies.