Art Box - Tęczowa miarka wzrostu - My Little Pony Powiększ

Art Box - Tęczowa miarka wzrostu - My Little Pony

Nowy

Dwustronna miarka wzrostu z kolorowanką.

Więcej szczegółów

48h

26,99 zł

Ekspresowa i tania wysyłka

Sprawdzony i pewny towar

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Arts&Crafts - Tęczowa miarka wzrostu - dwuzstronna, z jednej strony znajduje się miarka z gotowym kolorowym nadrukiem, z drugiej strony szkic kolorowanki.

Wyjątkowa zabawa konstrukcyjna! Umorzliwia dziecku stworzenie niezwykłej, bajecznej miarki wzrostu, która będzie wspaniałą ozdobą pokoju!
Kiedy kolorowanka jest już gotowa, na odpowiedniej wysokości zawieszamy miarkę na ścianie, używając pianek samoprzylepnych. Pianki naklejamy na rewersie miarki, a następnie przytwierdzamy kolejne segmenty miarki na ścianę lub inną powierzchnię.

Wspólnie z dzieckiem dokonajcie pomiaru wzrostu, zaznaczcie go na miarce. Wpiszcie datę na etykiecie i przyklejcie ją w oznaczonym miejscu.

Elementy zestawu:

  • Puzzlowa miarka – układanka
  • Kolorowe etykiety
  • Samoprzylepne pianki
  • 4 flamastry Instrukcja

Liczba elementów: 4
Wymiary opakowania: 21x7x28 cm
Waga: 0,770 g 
Wiek: 4+ 
Producent: TREFL 
Seria: My Little Pony
Kod produktu: 20067
Kod EAN: 5900511200676

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Stajnia i koniki - BURUBAMBA

Port Piratów to zabawka dedykowana głównie dla chłopców. Możesz popłynąć w daleki rejs i zawinąć do Portu Piratów. Tylko wyobraźnia dziecka ogranicza sposób zabawy.

Dlaczego my?

Przekonaj się dlaczego, właśnie u nas warto robić zakupy - tak jak to zrobiły setki innych zadowolonych Klientów

Maciej Strzelbicki - właściciel IVORA.pl

Sprawdzony i pewny towar

Dostępne
Oferowane zabawki i pozostałe towary mamy w magazynie lub w punkcie odbioru (Warszawa Ursynów przy al. KEN) gdzie czekają na wysyłkę. Dzięki temu wysyłka jest bez opóźnień. Gwarantujemy.

Sprawdzone
Wszystkie zabawki i inne towary testujemy przed wysyłką, dzięki czemu kupując u nas możesz być spokojny o jakość zakupionych przedmiotów.

Zawsze udana transakcja

Szybka wysyłka
Paczki wysyłamy każdego dnia, więc możesz być spokojny-a, że przesyłka dojdzie bez zbędnej zwłoki.

100%
Każdy nasz Klient jest zadowolony z zakupu. Dowodem są nasze opinie.

Bezpieczne opakowanie
Zdajemy sobie sprawę, że na drodze pomiędzy nami a Tobą znajduje się firma transportowa. Dlatego ze szczególną starannością pakujemy przesyłki, by doszły do Ciebie zawsze w nienaruszonym stanie

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Faktura VAT
Jesteśmy legalnie działającą, ponadto w 100% Polską firmą, więc do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu lub (na życzenie) faktury VAT.

Pomoc
Po zakupie nie pozostawiamy Klienta samego. Skontaktuj się z nami jeżeli masz problem, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci pomóc.

Rozumiem

Uwaga! Witryna używa plików cookie, w celu sprzedawania najlepszych zabawek w najlepszych cenach. Jak je wyłączyć dowiesz się w polityce cookies.