Producenci

Kategorie

Lista produktów producenta: Wader

Zabawki Wader znane są przede wszystkim ze swojej bardzo dużej wartości użytkowej, a także nietuzinkowych projektów poszczególnych modelów. Od dwudziestu trzech lat zabawki te cieszą się uznaniem rodziców, jak i dzieci. Fabryka Zabawek Wader należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych.

Zabawki Wader znane są przede wszystkim ze swojej bardzo dużej wartości użytkowej, a także nietuzinkowych projektów poszczególnych modelów. Od dwudziestu trzech lat zabawki te cieszą się uznaniem rodziców, jak i dzieci. Fabryka Zabawek Wader należy do ścisłej czołówki polskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych. Przedsiębiorstwo to jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku, kiedy chodzi o autka dziecięce. Kolorowe, trwałe i bezpieczne w użytkowaniu zabawki Wader nie pozbawione są również walorów edukacyjnych. W ofercie firmy znajduje się ponad sto pięćdziesiąt zabawek, i ciągle pojawiają się nowe. Samochody różnej wielkości, garaże, zabawki do piaskownicy i na plażę, klocki i wiele innych posiadają stosowne certyfikaty, które potwierdzają, że barwniki i inne komponenty składające się na te zabawki naprawdę są w stu procentach bezpieczne. Pozostanie jedynie cieszyć się z faktu, iż można dziecku ofiarować zabawkę funkcjonalną i przyczyniającą się do rozwoju.

Więcej
1 - 4 of 4

Dlaczego my?

Przekonaj się dlaczego, właśnie u nas warto robić zakupy - tak jak to zrobiły setki innych zadowolonych Klientów

Maciej Strzelbicki - właściciel IVORA.pl

Sprawdzony i pewny towar

Dostępne
Oferowane zabawki i pozostałe towary mamy w magazynie lub w punkcie odbioru (Warszawa Ursynów przy al. KEN) gdzie czekają na wysyłkę. Dzięki temu wysyłka jest bez opóźnień. Gwarantujemy.

Sprawdzone
Wszystkie zabawki i inne towary testujemy przed wysyłką, dzięki czemu kupując u nas możesz być spokojny o jakość zakupionych przedmiotów.

Zawsze udana transakcja

Szybka wysyłka
Paczki wysyłamy każdego dnia, więc możesz być spokojny-a, że przesyłka dojdzie bez zbędnej zwłoki.

100%
Każdy nasz Klient jest zadowolony z zakupu. Dowodem są nasze opinie.

Bezpieczne opakowanie
Zdajemy sobie sprawę, że na drodze pomiędzy nami a Tobą znajduje się firma transportowa. Dlatego ze szczególną starannością pakujemy przesyłki, by doszły do Ciebie zawsze w nienaruszonym stanie

Bezpieczeństwo i komfort po zakupie

Faktura VAT
Jesteśmy legalnie działającą, ponadto w 100% Polską firmą, więc do każdej transakcji wystawiamy dowód zakupu w postaci paragonu lub (na życzenie) faktury VAT.

Pomoc
Po zakupie nie pozostawiamy Klienta samego. Skontaktuj się z nami jeżeli masz problem, a zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by Ci pomóc.

Rozumiem

Uwaga! Witryna używa plików cookie, w celu sprzedawania najlepszych zabawek w najlepszych cenach. Jak je wyłączyć dowiesz się w polityce cookies.